Junior informatikus programozó...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Junior informatikus programozó mérnök állás Iváncsa, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
monster

Egy dinamikusan fejlődő mérnöki csapatba keresünk új kollégát

Junior informatikus programozó mérnök

pozícióba.

Feladatok:

  • Programozás
  • Projektek dokumentációja
  • Senior mérnökök támogatása

Elvárások:

  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Informatikus mérnöki végzettség / Programozó mérnöki szakirány
  • Előnyt jelent a Java, C# és VisualBasic programnyelvek ismerete
  • Objektum orientált programozás készségszintű használata
  • UML diagramok ismerete és használata

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben fontos számodra a flexibilitás a munkaidő és az utazások tekintetében is, valamint szeretsz gyors és minőségi munkát végezni önállóan és csapatban is jelentkezz a megpályázom gombra kattintva..

Tájékoztatjuk, hogy pályázati anyagát nem továbbítjuk automatikusan a hirdető felé, továbbítás előtt tájékoztatjuk Önt a hirdetőről. Amennyiben további információt szeretne kapni a hirdetőről, lépjen kapcsolatba velünk az alábbi e-mail címen: informacio@monster.hu.

monster