Junior ÁFA könyvelő (VAT Analy...

Junior ÁFA könyvelő (VAT Analyst) (Referenciaszám: PJ4993) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
pannonjob

Neves, stabil hátterű, multinacionális nagyvállalati partnerünk Budapest belvárosában található szolgáltató központjának ÁFA elemzői csapatába keresünk jelölteket az alábbi munkakörbe:

Junior ÁFA könyvelő (Junior VAT Analyst)

Pályakezdő számvitel szakos vagy szakirányos hallgatók számára kiváló karrierépítési lehetőség, hiszen partnerünk nem vár el előzetes szakmai tapasztalatot, csak lelkesedést és érdeklődést a terület iránt.

Partnerünk ÁFA elemzői részlege 5-6 fős csapatokból áll össze. Egy-egy csapat egy meghatározott földrajzi régióban / országcsoportban működő helyi leányvállalatok ÁFA bevallásainak összeállításáért felel. A csapatokban junior és szenior kollégák egyaránt dolgoznak, így a pályakezdő / junior kollégák munkáját szenior munkatársaik és a csapat team leadere mentorálják.

A sikeres pályázóra az alábbi feladatok várnak:
- Vállalatcsoporton belüli indirekt és ÁFA könyvelési feladatok ellátása

- ÁFA bevallások és kalkulációk összeállítása a vállalat egy meghatározott külföldi leányvállalata számára
- Rekonsziliációk és trend data elemzések készítése
- Helyi Tax Managerekkel kapcsolattartás és együttműködés
- Külső, adóhatsági és belső auditok támogatása

A pozíció betöltéséhez szükséges:
- PSZÜ OKJ végzettség vagy számvitel szakirányú diploma: ami partnerünk számára fontos, hogy akár tanulmányaidból akár szakmai tapasztalataid alapján érts a számvitelhez

- Legalább erős középfokú szintnek megfelelő aktív angol nyelvismeret
- Magabiztos excel tudás

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- Amennyiben rendelkezel 1-3 év AP, AR, P2P accountant, könyvelő asszisztens, vagy audit asszisztens területen szerzett tapasztalattal úgy, akár egy szeniorabb pozíciót is fel tudunk ajánlani számodra a csapaton belül
- Amennyiben kifejezetten VAT területen rendelkezel tapasztalattal úgy kiemelet bérezéssel és összetettebb feladatokkal is keresünk kollégát a csapatba

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes bérezés (pályakezdők számára is!)

- Sportolási támogatás: kedvezményes All You Can Move Sport pass tagság
- Kiszámítható, tervezhető Munkaidő: heti 40 óra mellett túlóra nem jellemző ebben a pozícióban, hiszen nincsenek hó végi zárások
- Folyamatos képzések, fejlesztő programok
- Cégen belüli karrierlehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest, belváros

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ4993 referenciaszám megjelölésével küldje el Mezei Lehel kapcsolattartó részére e-mailen a lehel.mezei@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.