JAVA (Spring) FEJLESZTŐ (GYJSA...

JAVA (Spring) FEJLESZTŐ (GYJSA) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Európa egyik legjelentősebb szoftvercégének egy nemzetközi hálózat részeiként, helyi disztribútorként informatikai megoldásokat nyújt az iparág különböző szektorainak banki és egészségügyi területen.
Új munkatársat keresünk
JAVA (Spring) FEJLESZTŐ (GYJSA)
pozícióba.

Feladatok:
  • A fejlesztői csapatban Java fejlesztőként szerver és kliens oldali alkalmazások létrehozása hitelbírálati és kockázatelemzési területen hazai és vagy külföldi bankok és pénzügyi intézetek számára
  • Új üzleti funkciók megvalósítása a műszaki tervek alapján
  • Üzleti vagy belső tesztelők által jelentett hibák javítása a meglévő alkalmazás modulokban
  • Fejlesztési tesztek végrehajtása, automatizált tesztek létrehozása
  • Aktív együttműködés a fejlesztői csapat és a vállalat minden alkalmazottjával

Elvárások:
  • Java (3+év), Spring (1+év) fejlesztői tapasztalat
  • Hibernate
  • SVN vagy GIT
  • SOA
  • Oracle adatbázis PL/SQL
  • Websevice
  • Tervezési minták
  • Tomcat felhasználói
  • Dokumentácós szintű szakmai angol nyelvismeret

Előny:
  • Eclipse
  • Robotframework
  • Workflow
  • Struts
  • Jasper report
  • Folyékony angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások
  • Stabilitás

Start: Akár azonnal
Munka jellege: Teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti pozíció
Munkavégzés helye: Budapest (XIII.)

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával.

További információért hívja irodánkat: +36-1-7897416 (Orosz Judit vagy Komjád Gyöngyvér)

Megpályázom

techPeople