JAVA FEJLESZTŐ - NÉMET / ANGOL...

JAVA FEJLESZTŐ - NÉMET / ANGOL NYELVTUDÁSSAL (GYJI) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójának a leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és pécsi telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.
JAVA FEJLESZTŐ- NÉMET / ANGOL NYELVTUDÁSSAL (GYJI)

Feladatok:
  • Részvétel német szoftverfejlesztési projektekben
  • Alkalmazásfejlesztés és támogatás
  • Megoldási koncepciók kialakítása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Programspecifikációk készítése
  • Új release-k bevezetésének támogatása
  • Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása
  • Mobil felületek fejlesztésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Elvárások:
  • Felsőfokú vagy szakirányú végzettség
  • Több éves (3+) fejlesztői projekttapasztalat J2EE környezetben
  • Adatbázis ismeretek (Oracle SQL/DB2)
  • AppServer ismeretek (WebSphere)
  • Eclipse ismeretek
  • JavaScript tapasztalatok
  • Tárgyalóképes német/vagy angol nyelvtudás
  • A scrum módszertan ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Készségfejlesztő tréningek
  • Életbiztosítás
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi, ergonomikus, modern munkakörnyezet

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest,XI ker., napi 8 óra rugalmas munkaidőben
Kezdés: azonnal

További információkért hívja irodánkat: +36-17897416 (Komjád Gyöngyvér vagy Orosz Judit)

Megpályázom

techPeople