Hálózati önálló szerelő - Szom...

E.ON

Az Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. szerelőcsapatába keresünk új munkatársat szombathelyi munkavégzéssel:

Hálózati önálló szerelő - Szombathely

Feladatok

• Ügyfélváltozás miatti fogyasztási mérőhely és csatlakozó felülvizsgálat, helyszíni fogyasztásmérő hitelesítési vizsgálat

• Nagyfogyasztói mérőhelyi munkák

• Üzemi kapcsolások és feszültség-mentesítések elvégzése feljogosítás szerint

• Közép feszültségű, kis feszültségű hálózatok karbantartása

• Kis feszültség egyedi és csoportos hibaelhárítás, közép feszültség üzemzavar behatárolás, hibaelhárítás

• KÖF/KIF transzformátor állomás üzemzavar elhárítás

• Közvilágítási hálózat hibabehatárolás, hibák javítása

• Kis feszültség alatti munkavégzés

• Készenléti ügyelet

Elvárások

• Szakmunkásképző + szakmai szaktanfolyamok (műszaki-erősáramú villamos)

• Legalább 1 év szakmai tapasztalat

• Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés, egyes SAP modulok használata

Előnyök:

• Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam,

• KIF FAM, FSMS szerelői kliens kezelői ismeretek, F1 feljogosítás

• B kategóriás jogosítvány

Információ

Referencia kód: 61685 Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.