Gazdasági tanácsadó (Ref.: M17...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Gazdasági tanácsadó (Ref.: M17-007) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
monster

Megbízónk egy jól ismert gazdasági tanácsadó vállalat, amely elemzői munka iránt érdeklődő munkatársat keres

Gazdasági tanácsadó (Ref.: M17-007)

munkakörbe.

Feladatok:

  • az ügyfelek igényeinek felmérése
  • a projekt előkészítése,
  • kutatási- elemzésiterv összeállítása, elvégzése
  • tájékoztatók, prezentációk készítése;

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség;
  • magabiztos angolnyelv ismeret (szóban, írásban)
  • piackutatási vagy gazdasági elemzési és tanácsadási témában (Big4) szerzett tapasztalat
  • tanácsadásban, ügyfelek felé történő prezentációban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetési és juttatási rendszer;
  • emberközpontú munkahely, 8 órás munkaidő
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • publikálási lehetőség
  • dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:
Budapest

Tájékoztatjuk, hogy pályázati anyagát nem továbbítjuk automatikusan a hirdető felé, továbbítás előtt tájékoztatjuk Önt a hirdetőről. Amennyiben további információt szeretne kapni a hirdetőről, lépjen kapcsolatba velünk az alábbi e-mail címen: informacio@monster.hu.

monster