Full-stack JEE FEJLESZTŐ (GYA)

Full-stack JEE FEJLESZTŐ (GYA) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk kiemelkedő szakmai színvonalú csapatunk bővítéséhez keresünk megfelelő jelöltet az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Java alapú alkalmazások fejlesztése, migrálása és karbantartása
  • Közreműködés az üzleti funkciók műszaki tervezésében
  • Telepítési csomagok készítése, és azok automatizálásában való részvétel
  • Jól strukturált, igényes kód írása (SOLID, CleanCode, GOF)
  • Az alkalmazott technológiák továbbfejlesztése, új technológiák elemzése, bevezetése
  • Együttműködés a projekttagokkal Scrum módszertan szerint

Elvárások:
  • Java SE, Java EE/Spring alapos ismerete
  • SQL alapos ismerete
  • Valamilyen alkalmazásszerver (pl. JBoss, Glassfish, WebLogic) ismerete
  • Automatizált tesztelés ismeretek backend és frontend oldalon
  • Ügyféközpontú gondolkodás
  • Tanulási kedv
  • Szakmai angol ismerete (írás-olvasás)
  • Scrum

Előny:
  • Webes technológiák (HTTP, REST, HTML, CSS)
  • PostgreSQL adatbázis
  • Jenkins
  • JBoss, WildFly alkalmazásszerver
  • TDD, BDD (Cucumber)
  • Maven, Git
  • Swing
  • Mule ESB
  • GWT, GXT
  • Agilis módszerek
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Fiatal, a legújabb technológiákat alkalmazó csapat
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag

Kezdés: akár azonnal
Jogviszony: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség, távmunkára nincsen mód, rugalmas munkaidő, de a reggel 9 vagy 9:30 Standup-on való részvétel kötelező
Munkavégzés helye: Budapest XI.

Kérdése esetén hívja irodánkat: +36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Megpályázom

techPeople