Folyamatmérnök / SMT-mérnök (R...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Folyamatmérnök / SMT-mérnök (Ref.: M17-012) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
monster

Multinacionális autóipari gyártó vállalat, amely több világmárkának beszállító partnere, új termékeinek gyártásához, egy újabb termelési részleget indít, amelynek most alakuló csapatába

Folyamatmérnök / SMT-mérnök (Ref.: M17-012)

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Elektronikai szériagyártás önálló folyamatmérnöki felügyelete
  • Részvétel a folyamattervezésben, a gyártásbevezetésben és a mintagyártásokban
  • A karbantartások megtervezése, ütemezése és felügyelete. Tartalék alkatrészek rendelése
  • Folyamatfejlesztés és optimalizálás
  • Dolgozók oktatása

Elvárások:

  • Elektronikai vagy mechatronikai diploma
  • SMT ismeretek és tapasztalat
  • Elektronikai gyártási ismeretek
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Magabiztos német és / vagy angol nyelvtudás

Előny:

  • Többéves elektronikai gyártási tapasztalat
  • Autóipari és minőségtervezési tapasztalat (FMEA, APQP, PPAP)
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól függő jövedelem + 2 havi bónusz + 32000 Ft cafeteria / hó
  • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett

Tájékoztatjuk, hogy pályázati anyagát nem továbbítjuk automatikusan a hirdető felé, továbbítás előtt tájékoztatjuk Önt a hirdetőről. Amennyiben további információt szeretne kapni a hirdetőről, lépjen kapcsolatba velünk az alábbi e-mail címen: informacio@monster.hu

monster