FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ (ÉDESIPARI G...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ (ÉDESIPARI GYÁRTÓCÉG) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ (ÉDESIPARI GYÁRTÓCÉG)

MSTOFOKO-0412

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.
Pénzügyi csapatuk számára keresünk új kollégát a következő munkakörbe:
FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése
  • Költségelszámolások könyvelése
  • Egyéb, vegyes könyvelési tételek rögzítése (elhatárolások, összevezetések, stb.)
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • Időszaki (havi, negyedéves, éves) pénzügyi zárások támogatása
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • Adókalkulációk, adóbevallások elkészítésének támogatása
  • Statisztikák készítése
  • Szolgáltatás számlák kiállítása
Elvárások:
  • Legalább középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Teljes körű könyvelésben szerzett 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, elsősorban Excel)
  • Valamely ügyviteli/vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Dinamikus, kommunikatív személyiség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség előny
Amit kínálnak:
  • Fiatalos, barátságos munkahelyi légkör
  • Multinacionális háttér- Ezáltal stabil lábakon áll a cég
  • Modern, exkluzív irodai környezet
  • Kiemelkedő alapbérezés mellett választható cafeteria
  • Szakmai fejlődés, és kihívás egy komplex, sokrétű pozícióban
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület

  • Pályázatához kérjük csatolja magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzát!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu