Ellátási lánc kontroller

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Ellátási lánc kontroller állás Budapest Xxiii. Kerület Vagy Dunaföldvár
monster

Magyar tulajdonú, higiéniai termékeket gyártó partnerünk bővülő csapatába keresünk

pozícióba munkatársat.

Ha kihívást jelentene számodra a vállalat logisztikai, termelési folyamatainak nyomon követése, elemzése, hiányosságainak feltárása és az eredmények előállítási körülményeinek folyamatos fejlesztése, akkor itt a helyed!

FELADATAID LESZNEK:

  • költség-ésszerűsítési projektek vezetése, felügyelete, és támogatása
  • heti, havi és éves riportok készítése
  • gyorsjelentések készítése a vállalatirányítási rendszerben
  • beszerzési, termelési és logisztikai alapfolyamatok kontrolling támogatása
  • mutatószám rendszer működtetése, fejlesztése
  • vállalatirányítási rendszer kulcsfelhasználói támogatása
  • folyamatfejlesztési tevékenység támogatása

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • szakirányú (pénzügyi-számviteli) főiskolai vagy egyetemi végzettséged van,
  • legalább 2-3 évet dolgoztál már termelő vállalatnál,
  • felhasználói szinten ismered a MS SQL-t
  • jól átlátod a folyamatokat és jó elemzőképességgel bírsz,
  • magabiztosan kommunikálsz,
  • legalább alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel.

ELŐNY:

  • gazdasági informatikai végzettséged vagy tapasztalatod van,
  • tárgyalóképes szinten kommunikálsz angolul,
  • ismered az IFS vállalatirányítási rendszert.

AMIT AJÁNLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • dinamikusan fejlődő cég

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest XXIII. kerület VAGY Dunaföldvár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, küldd el szakmai önéletrajzodat a megpályázom gombra kattintva.

monster