EXPORT SALES MANAGER - ÉLELMIS...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
EXPORT SALES MANAGER - ÉLELMISZERIPAR állás Jász-Nagykun-Szolnok Megye/Külföld, Észak-Alföldi Régió Magyarország

EXPORT SALES MANAGER - ÉLELMISZERIPAR

MSTSALES-0327

Szeretne úgy dolgozni, hogy közben világot lát?
Önálló, innovatív szakmai munkát szeretne végezni?
Van már tapasztalata értékesítőként az élelmiszeripar/ gyógyszeripar/ papíripar területén? B2B értékesítésben?
És még ANGOL ÉS NÉMET nyelvtudással is rendelkezik?

Amennyiben IGEN, ezt a pozíciót ÖNNEK ajánlom!!

Juniorok és Szeniorok jelentkezését egyaránt várjuk!

Amit ügyfelünk nyújt:

- Céges gépjármű
- Szakmai tapasztalattól függő alapbér + Cafetéria + féléves bónusz
- Szakmai fejlődés biztosítása
- Önálló munkavégzés
- Jó hangulatú csapat
- Biztos hátterű cég

Partnerünk egy újonnan induló, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban épülő 100%-ban magyar tulajdonban lévő gyár.
Csapatukba keresünk EXPORT SALES MANAGER munkatársat!

Feladatok:

  • Élelmiszeripari alapanyag termékek B2B értékesítése belföldön és külföldön.
  • Kapcsolattartás vevőkkel, potenciális ügyfelekkel.
  • Új vevők felkutatása, meglévő ügyfélkör menedzselése.
  • Együttműködés az értékesítéshez kapcsolódó folyamatok kezelésében a vállalat más területeivel. / vevőkiszolgálás; kintlévőség kezelés; reklamációkezelés; …/.
  • Piackutatás, trendek követése, árazási politika követése, szerződések letárgyalása és előkészítése.
  • Aktív részvétel a termékfejlesztési projektekben.

Elvárások:

  • Főiskolai / Egyetemi diploma
  • Felsőfokú ANGOL ÉS NÉMET nyelvtudás (Szóban és írásban egyaránt)
  • Legalább 2 éves értékesítői tapasztalat élelmiszeripar/ gyógyszeripar / papíripar területén
  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Előnyök:

  • EU-s és EU-n kívüli értékesítési folyamatok, jövedéki termékek értékesítésének ismerete
  • Belföldi és/vagy külföldi élelmiszer-/vegyipari kapcsolatrendszer
  • Egyéb idegennyelvek ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai tapasztalattól függő alapbér + Cafetéria + féléves bónusz + autó, laptop, telefon várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Külföld

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Magyarország, Ausztria, Olaszország, Németország
  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, rendszerünkön keresztül jelentkezzen rá fényképes magyar nyelvű önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban
  • és
  • Német Felsőfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Export sales
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÉLELMISZERIPAR: Élelmiszeripari mérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb
  • ÉLELMISZERIPAR: Vezetői/menedzseri pozíciók

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu