Back Office munkatárs (Referen...

Back Office munkatárs (Referenciaszám: PJ6381) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
pannonjob

Ha szívesen tagja lenne, egy dinamikus, fiatalos csapatnak és fontos Önnek az együttműködés, várjuk jelentkezését.

Partnerünk 20 éve nyújtja megbízható pénzügyi megoldásait magánszemélyek részére, vonzó feltételek mellett, állami támogatással, minőségi tanácsadás révén. Az alábbi pozícióba keresnek új munkatársakat:

BACK OFFICE MUNKATÁRS

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK ÖNRE A VÁLLALAT TAGJAKÉNT:

  • Örökösödéssel, hagyatékkal kapcsolatos ügyek kezelése,
  • Közjegyzői megkeresésekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • Betétszámlákhoz kapcsolódó kifizetések rögzítése, jóváhagyása,
  • Állami támogatással kapcsolatos feldolgozási tevékenység,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel,
  • Gondoskodás hiányzó adatok pótlásáról, hibás adatok javításáról.

BIZTOSAN ÖNRE VAN SZÜKSÉGÜK, HA:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • felhasználói szintű MS Excel és Word ismeretekkel rendelkezik (diagramok készítése, függvények használata),
  • legalább 2 év tapasztalatot szerzett hasonló területen (banki szektor vagy örökösödési ügyek intézése),
  • a munkavégzése dinamikus, lendületes,
  • gyorsan tanul meg új dolgokat,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik (szóban és írásban egyaránt),
  • pozitív szemlélet jellemzi.

MINDEZEKÉRT CSERÉBE:

  • határozatlan idejű szerződés,
  • stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér,
  • cégspecifikus tudás elsajátítása,
  • kihívással teli munkakör és önálló munkavégzés,
  • barátságos légkör és összetartó csapat,
  • jól megközelíthető hely a belváros szívében,
  • rugalmas munkakezdés 7 és 9 óra között,
  • versenyképes alapbér + cafetéria,
  • vidéki bejárók utazási támogatása 100%-an.

Munkavégzés helye: Budapest (belváros)

MIT KELL TENNIE, HOGY MEGPÁLYÁZZA AZ ÁLLÁST?
Kérem, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Zupkó Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ6381) judit.zupko@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.