Autószerelő és Autóvillamosság...

Autószerelő és Autóvillamossági szerelő(Referenciaszám: PJ6102) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
pannonjob

Szívesen dolgozik nagy járművekkel, főként autóbuszok szerelése jelenti Önnek a szakmai kihívást?

Szeretné megszerzett tudását Budapest tömegközlekedésében teljesítő autóbuszok javításán fejleszteni?

Személyszállítással foglalkozó neves partnercégünk megbízásából keresünk

Autószerelő és Autóvillamossági szerelő szakembereket

A munkakör betöltése során az alábbi feladatokra számíthat:

  • a gépjárművek rendszeres és eseti karbantartási munkáinak elvégzése
  • autódiagnosztika, hibakiolvasás és hibakeresés, hibakód törlés
  • autóvillamossági szerelői és diagnosztikai feladatok színvonalas és gyors elvégzése
  • Munkalapok és technikai adatlapok kezelése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • A munkakörnyezet tisztítása, karbantartása

Amit megbízónk kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, szakmai tapasztalathoz igazodó sávos bérezési rendszer
  • előrelépési lehetőség senior autószerelő pozícióba
  • Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
  • Ingyenes szálláslehetőség vidéki munkavállalóknak
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria rendszer, bejárás teljes körű támogatása)

Várjuk jelentkezését amennyiben:

  • Autószerelői/villamossági képzettsége van
  • 2 műszakos munkarendet vállalni tud (3 nap nappalos 7.00-15.30, 3 nap éjjeles 20.00-04.30 munkavégzést 3 pihenőnap követ)
  • szívesen dolgozik 5-6 fős szakmai csapatban

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ6102) a nikolett.fekete@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.