6 vagy 8 órás telefonos ügyfél...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
6 vagy 8 órás telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
A Profield Munkerő-kölcsönző Kft. 2010. óta működő, a piacon meghatározó szerepet betöltő humán szolgáltató cég. Elsődleges célja, hogy olyan munkalehetőségeket kínáljon, amelyek által munkavállalóik sikereket érketnek el, megtalálhatják személyes fejlődési lehetőségeiket, miközben hozzájárulnak a munkáltató céljainak eléréséhez is. A cég a lehető legmegbízhatóbb lehetőségeket biztosítja nagy számban munkavállalói részére fizikai és szellemi területen egyaránt; a jelentkezéseket rövid határidőn belül kezeli, hogy az álláskeresők mielőbb megtalálják a számukra legideálisabb pozíciót.
KÖZPONTI IRODA:
1134 Budapest, Tüzér u. 39.
T: +36 1 789 6538 &bull F: +36 1 799 0926
www.profieldkolcsonzo.hu
Partnerünk egy multinacionális műszaki áruházlánc bővülő csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

6 vagy 8 órás telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző

Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Budapest

Tapasztalat: Pályakezdő/Frissdiplomás
Végzettség: Középiskola
Feladatok:
  • Telefonon érkező bejelentések fogadása, megválaszolása
  • Rendelések felvétele, rögzítése
  • Szakszerű információ szolgáltatása az ügyfeleknek
  • Panaszkezelés, problémamegoldás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerezett releváns tapasztalat előny.

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Kiváló stressztűrő és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fix bérezés
  • Alkalmazotti státusz, határozatlan idejű jogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas 6 vagy 8 órás munkavégzés (hétköznap 8-18; hétvégén 9-14)

job8320.mnr@prohumanallas.hu