K+F (Kutatás és fejlesztés) ve...

K+F (Kutatás és fejlesztés) vezető állás Bóly És Dalmand, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!

Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed!

Csatlakozz a Bóly Zrt. csapatához

K+F (Kutatás és fejlesztés) vezetőként!

Munkavégzés helye: Bóly és Dalmand

A munkakör célja: A Bonafarm Mezőgazdaság ágazataival együttműködve a Kutatás-Fejlesztési tevékenységek összehangolása. Pályázatok mezőgazdasági szintű, egységes kezelése.

Feladataid lesznek:

  • A GINOP pályázat időtartamára az ebben megfogalmazott szakmai feladatok irányítása, koordinálása, ellenőrzése,
  • kapcsolattartás a konzorciumi tagokkal, alvállalkozókkal és
  • az ágazati kutatás-fejlesztésben dolgozó kollégákkal.
  • Mezőgazdaság csoport szintű fejlesztési lehetőségek keresése, fejlesztési irányvonalak meghatározása,
  • fejlesztési projektekre javaslat tétel, projekttervek kidolgozása, projektek koordinálása,
  • mezőgazdasági csoportra vonatkozó pályázatok figyelése, pályázati anyagok készítésének koordinálása, pályázatok lebonyolítása,
  • piaci trendek és változások követése, azok megosztása az érintett ágazatokkal, illetve
  • szakmai rendezvényeken való részvétel, előadások tartása.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Téged keresünk, ha:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel és
  • Minimum 7 éves Kutatás-fejlesztési területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel (lehetőleg mezőgazdasági területen).
  • Ismered a mezőgazdasági csoport számára releváns szakmai újdonságokat,
  • jártas vagy a pályázatokban és naprakész a tudásod,
  • rendelkezel tárgyalóképes angol nyelvtudással,
  • hajlandó vagy utazni ezeken kívül pedig
  • magabiztos MS Office ismereteid is vannak.
  • Előnyt jelent, ha ismered az SAP vállalatirányítási rendszert, illetve ha
  • van növénytermesztési és precíziós gazdálkodási ismeret.

A Bóly Zrt. a Bonafarm Mezőgazdasághoz tartozó agrárvállalkozás. Sikerünk a vidék kedvező adottságainak hasznosításán, a magyar mezőgazdasági hagyományok tiszteletben tartásán, a korszerű gazdálkodáson, a technológiai fejlesztéseken, valamint 750 munkatársunk szakértő és felelősségteljes munkáján alapszik.

A Bóly Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.