MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (LAV-7276)

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (LAV-7276) állás Csongrád Megye, Dél-Alföldi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
  • Belső minőségi problémák elemzése, hibaokelemzés és intézkedések kidolgozása,
  • A kapcsolódó szabványok és vevő specifikus követelmények alapján a vizsgálati terv elkészítése,
  • Társterületekkel való együttműködés és kapcsolattartás,
  • Mérési technológiák fejlesztésében, vizsgálóberendezések, vizsgálólabor működtetésében való aktív részvétel,
  • A késztermék minőségének ellenőrzése,
  • Kapcsolódó dokumentáció elkészítése az SAP rendszerban,
  • Minőségirányítási rendszer és vizsgálólabor szabvány szerinti működtetésében és folyamatos fejlesztésében való együttműködés,
  • 8D riportok készítése,
  • Belső auditokon való részvétel,
  • Minőségügyi előírások kidolgozása és azok betartásának ellenőrzése.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki és/vagy minőségügyi mérnöki végzettség
  • Minimum 1-2 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Méréstechnikai és vizsgálólabor ismeretek, valamint belső auditor, 8D, SPC tapasztalat előnyt jelentenek
  • Aktív angol nyelvtudás
  • MS Office, SAP rendszer használata,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Szeged (M5)

Megpályázom

techPeople