MAINTENANCE LEADER / KARBANTAR...

MAINTENANCE LEADER / KARBANTARTÁSI VEZETŐ (fémmegmunkálás) PNY-3713 állás Veszprém Megye, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MAINTENANCE LEADER / KARBANTARTÁSI VEZETŐ (fémmegmunkálás) PNY-3713

Feladatok:
  • Karbantartó csapat teljes körű vezetése, feladatok kiosztása, koordinálása;
  • TPM megelőző karbantartási munkák tervezése, megvalósítása;
  • CNC géppark karbantartásának a vezetése;
  • Havi karbantartási költségek ellenőrzése és kontrollja, mutatószámok nyomon követése;
  • Beruházásokkal, gép- és karbantartási anyagokkal kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Új dolgozók kiválasztásában való részvétel;
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • CNC megmunkálásban szerzett több éves tapasztalat (CNC esztergák, forgácsoló gépek, présgépek);
  • Vezetői tapasztalat;
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Megpályázom

techPeople