ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI ÉPÍTÉSVEZET...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI ÉPÍTÉSVEZETŐ állás Budapest És Vonzáskörzete, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI ÉPÍTÉSVEZETŐ

MSTOEPIT-0416

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres felvételre
magasépítési projektek kivitelezéséhez

ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI ÉPÍTÉSVEZETŐT

Feladatok:
  • Épületvillamossági feladatok irányítása a generálkivitelezés folyamán
  • Projektvezetővel és más szakági építésvezetőkkel való együttműködés
  • Építtetői oldallal történő kapcsolattartás
  • Költségszámítások és árkalkulációk készítése szakági tervek alapján
  • Alvállalkozói pályáztatások lebonyolítása
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Pótmunka elszámolások végrehajtása
  • Utókalkulációk készítése

Elvárások:
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Szakirányú felelős műszaki vezetői jogosultság
  • MV-ÉV engedély
  • Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat
  • Min. 3 év generál építésvezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség

Előnyt jelent:
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás

Kezdés várható időpontja:
  • Azonnal

Pozíció területe(i):
  • Mérnök/Gyártás-Termelés/Építőipar
  • Építészet/Építőipar/Ingatlanfejlesztés
  • Egyéb mérnök

Munkavégzés helye:
  • Budapest és vonzáskörzete

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, részletes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu