CISCO HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK ...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
CISCO HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK (BUDAPEST, BELVÁROS) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

CISCO HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK (BUDAPEST, BELVÁROS)

MSTCISCO-0416

Mit érdemes tudni a Megbízóról?

A cég több mint 50 éve stabilan működik, a hazai információs technológia fenntartása és fejlesztésének fő motorja, állami cég de Zrt-ként működik, legnagyobb megrendelőik államigazgatási szervek és országos hatáskörű intézmények, de gazdálkodó szervezetek, vállalkozások és magánszemélyek is igénybe veszik egyes szolgáltatásaikat. Nagyon modern infokommunikációs technológiák alkalmazásával támogatja a hazai közszférát, igyekszik elősegíteni a felhasználók hozzáférését a korszerű e-közigazgatási megoldásokhoz.

Milyen feladatok várják a leendő szakembert?

  • Cisco hálózat üzemeltetési és fejlesztési feladatok ellátása;
  • Cisco rendszerek általános üzemeltetése;
  • Részvétel üzemeltetési és fejlesztési projektekben
  • Szakmai álláspontok kialakítása, aktív részvétel a megvalósításban.

Milyen elvárásoknak szükséges megfelelni a pozíció betöltése kapcsán?
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • CCNA, CCNP, JNCIS, JNCIP ismeretek, vizsgák
  • Juniper és HP eszközök ismerete (tervezés és konfiguráció)
  • Cisco hálózati eszközök mérnöki szintű ismerete
  • biztonsági megoldások ismerete
  • hálózati technológiák magas szintű ismerete

Előnyt jelent a kiválasztás folyamatában?
  • ITIL irányelvek ismerete
  • kiváló angol nyelvtudás

Munkaidő: H-CS: 8.00-17:00; P 8.00-15:00

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Juttatások: piacképes alapbér + cafeteria + bónusz (éves 10%) + céges mobil

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá.

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu