FUVARSZERVEZŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
FUVARSZERVEZŐ állás Heves Megye, Észak-Magyarországi Régió Magyarország

MSTFUVAR-0416

Ügyfelünk egy folyamatosan növekvő, európai tulajdonú nemzetközi vállalatcsoport lendületes, növekvő magyarországi tagja Gyöngyös mellett. Építőanyagokat tervez, gyárt és forgalmaz, valamint olyan innovatív megoldásokat kínál, amelyek megfelelnek napjaink növekvő kihívásainak.
Csapatukba keresünk angolul nagyon jól beszélő, lelkes és dinamikus munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Belföldi és nemzetközi fuvarok szervezése
  • Fuvarmegbízások feldolgozása
  • Szállításhoz szükséges dokumentumok kiállítása
  • Fuvarfeladatok koordinálása
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel, járművezetőkkel
  • Megbízások kezelése, nyomon követése
  • Számlák, fuvarlevelek ellenőrzése
  • Egyéb fuvarokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi megléte
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Önálló, határozott, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Előnyök:

  • Szállítmányozás, fuvarozás területén szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • Transporeon ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és egy hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Pozíciószint:

  • Beosztott

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu