Helpdesk munkatárs angol és né...

Helpdesk munkatárs angol és német nyelvtudással (Referenciaszám: PJ6429) állás Székesfehérvár, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
pannonjob

székesfehérvári multinacionális partnerünk csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Helpdesk munkatárs angol és német nyelvtudással

Milyen feladatok várnak Rád?
- Németországi ügyfelek részére fordítási feladatok ellátása angol és német nyelven
- Kliensek kéréseinek megválaszolása emailben és telefonon

- Szoros együttműködés a szolgáltató csapattal, nyelvi támogatás biztosítása
- "Ticketing" rendszer működtetése
- Ügyfelek részére visszaigazolás a megoldott problémákról

- Megoldatlan ügyek eszkalálása és nyomon követése
- Folyamat-, és szervezetfejlesztési ötletekben részvétel

Partnerünknél a helyed, ha:
- Magabiztos német és angol nyelvtudással rendelkezel
- Nyitott és segítőkész vagy
- Új ismeretekkel szeretnél gazdagodni
- Csapatban és önállóan is megállod a helyed
- Haladó számítógépes ismeretekkel rendelkezel

Előnyt jelent:
- IT-s háttér
- IT szolgáltatásban szerzett tapasztalat
- ITIL módszer ismerete alapszinten
- HP terméktámogatásban szerzett ismeretek

Mindezekért cserébe:
- Dinamikus, fiatalos nemzetközi csapat tagja lehetsz
- Biztosított a szakmai fejlődési lehetőség
- Képzéseken, tréningeken vehetsz részt

- Utazási, sportolási lehetőségek támogatása
- Egészségbiztosítási, nyugdíjpénztári hozzájárulás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.