NÖVÉNYVÉDELMI ÁGAZATVEZETŐ HEL...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
NÖVÉNYVÉDELMI ÁGAZATVEZETŐ HELYETTES (SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG MEGYE) állás Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye, Észak-Alföldi Régió Magyarország

NÖVÉNYVÉDELMI ÁGAZATVEZETŐ HELYETTES (SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG MEGYE)

MSTNOVEN-0412

Növényvédelmi szakmérnöki vagy agrármérnöki végzettséggel rendelkezik?

Szívesen töltene be felelős pozíciót?

Jártas a szálas és tömeg takarmány termelésben?

Ha igen, akkor jelentkezzen!

Megbízónk a hazai piacon elismert vállalat, amely évtizedek óta működik sikeresen hazánkban.

Milyen feladatok várnak a szakemberre?

  • Rendkívüli események kezelése

  • Beavatkozás szükségességének megítélése, az ehhez szükséges intézkedések meghatározása

  • Egyeztetés az Ágazatvezetővel a felmerült problémák kapcsán

  • Öntöző rendszer üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása

  • Precíziós gazdálkodással kapcsolatos feladatok előkészítése, javaslattétel

  • Részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában, a tevékenység gazdaságosságának biztosításában, vetésterv kialakításában, beruházásokban

Milyen elvárásoknak kell megfelelni?

  • Növényvédelmi szakmérnöki vagy agrármérnöki végzettség

  • Szálas és tömeg takarmány termelésében szerzett tapasztalat

  • Precíziós gazdálkodásban való jártasság

  • MS Office felhasználó szintű ismeretek

Mit ajánl a cég?

Versenyképes bérezés + prémium

Munkavégzés helye: Nyíregyháza környéke

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Ha további információra van szüksége, a kispal.timea@bap.hu címen vegye fel velünk a kapcsolatot!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu