SMT MÉRNÖK (AJ-3269)

SMT MÉRNÖK (AJ-3269) állás Komárom-Esztergom Megye, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
  • A területéhez tartozó KPI-ok (FPY, valós hiba arány, szórás, folyamathoz köthető állásidő, SMT folyamatidő) folyamatos monitorozása, jelentés készítése, kiértékelése és fejlesztése
  • A felelősségi körébe tartozó gépsorok, folyamat- és gépképességének biztosítása, a gyártósor megfelelő felszereltségének biztosítása
  • A felelősségi körébe tartozó gépsorok eszközeinek biztosítása és megfelelő állapot fenntartása
  • A felelősségi körébe tartozó futó termelés támogatása
  • A területéhez tartozó folyamatok optimalizációja
  • Biztosítsa, hogy az új termék bevezetések során, a területére eső feladatok végrehajtásra kerülnek, a cég folyamatainak és elvárásainak megfelelő minőségben.
  • Folyamatos fejlesztési terv készítése és végrehajtása összhangban a gyár céljaival

Elvárások:
  • Gépész, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • 1-2 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • SMT folyamatok ismerete, és a hozzájuk kapcsolódó eszközök tervezésében szerzett gyakorlat
  • Rendszerszemlélet, jó prezentációs képesség
  • Automotive és Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP/PPAP)
  • Folyamatos fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Munkavégzés helye: Tatabánya

Megpályázom

techPeople