KARBANTARTÁSI VEZETŐ (CNC megm...

KARBANTARTÁSI VEZETŐ (CNC megmunkálás) LAV-7137 állás Veszprém, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
KARBANTARTÁSI VEZETŐ (CNC megmunkálás) LAV-7137

Feladatok:
  • CNC géppark karbantartásának megszervezése, irányítása;
  • Karbantartáshoz és az üzemeléshez szükséges anyagok, alkatrészek, rendelések engedélyezése;
  • 15+ karbantartási csapat vezetése;
  • Új dolgozók kiválasztása, teljesítményértékelés;
  • Havi karbantartási költségek ellenőrzése, kontrollja;
  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:
  • CNC GÉPEK ISMERETE (megmunkáló központok, forgácsoló gépek, esztergák, stancoló gépek, szemcseszórók);
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előny);
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás;
  • Minimum 4-5 év karbantartásban szerzett tapasztalat;
  • Vezetői tapasztalat.

Munkavégzés helye: Veszprém

Megpályázom

techPeople