junior Gyártástervező (Referen...

junior Gyártástervező (Referenciaszám: PJ6330) állás Fejér Megye, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
pannonjob

Fejér megyei autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő Partnercégünk megbízásából keresünk kollégát

Junior Gyártástervező
pozícióba

Amit Partnercégünk kínál Önnek:
- Kihívást és fejlődést jelentő feladatokat
- Stabil, multinacionális hátteret
- Vonzó bérezést és béren kívüli juttatási rendszert

Az alábbi feladatok várnak Önre:
- Napi és heti termelési tervek elkészítése és kiadása a termelési osztálynak
- A tervek folyamatos elemzése és felülvizsgálata a tényleges gyártásoknak megfelelően
- A műszakrendek tervezéséhez információ adása a termelő üzemnek
- Alapanyag rendelkezésre állás vizsgálata
- Termékváltozás kezelése (régi revíziós alapanyagok kifuttatása és új revíziós alapanyagok befuttatása)
- Vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódó folyamatok, adatok felügyelete
- Havi előrejelzések, riportok kidolgozása

Melyek az elvárások az junior Gyártástervező pozícióhoz?
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Érvényes gépjárművezetői engedély
- MS Office programcsomag magas szintű ismerete
- Rendszerszintű megközelítés
- Megoldás orientáltság és kreativitás a problémák kezelése során
- Nyitottság az új ötletekre, elvárásokra és azok kezdeményezésére is
- Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség

Előnyt jelenthet:
- Gyártási folyamatok optimalizálásában és a hiányosságok feltárásában szerzett gyakorlat
- Német nyelv ismerete

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.