RENDSZERSZERVEZŐ (AG)

RENDSZERSZERVEZŐ (AG) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
Megbízónk, egy 1996 óta számítástechnikai piacon tevékenykedő cég, amelynek csapatához keresünk munkatársat

RENDSZERSZERVEZŐ

munkakörbe.

Lehetőséged lesz:
  • Üzleti folyamatok fejlesztésével kapcsolatos feladatok elvégzésére önállóan és csapatban;
  • Rendszerek fejlesztési feladatainak tervezésére és koordinálására az IT és üzleti területek bevonásával;
  • Rendszertervek készítésére és architektúra tervezésben való részvételre;Új technológiák nyomon követésére az architekt kollégákkal együttműködve;
  • Különböző nagyvállalatoknál dolgozni és széleskörű tapasztalatokat szerezni;
Speciális: Amennyiben érdekel a Fintech és bankok közötti integráció vagy az azonnali fizetés témája, ezekkel is foglalkozhatsz.

Miért jó nálunk dolgozni?
  • Csapatunk olyan projekteken dolgozik, ami nagyszerű lehetőséget nyújt a tapasztalatszerzésre, fejlődésre;
  • Családias hangulatban, modern munkakörnyezetben, barátságos és segítőkész kollégákkal dolgozhatsz.
Csatlakozz hozzánk, ha érdekel a feladat és
  • Felsőfokú informatikai végzettséggel rendelkezel;
  • 1-2 év nagyvállalati projektekben eltöltött fejlesztői tapasztalattal bírsz;
  • Adatbázis ismeretekben jártas vagy;
  • Angol nyelvtudásod legalább középfokú;
  • Minőségi, precíz munkavégzés jellemez;
  • Jó kommunikációs és önálló problémamegoldó készségű vagy;
  • Dinamikus a személyiséged és képes vagy az önálló feladatvégzésre;
  • Proaktívan állsz a problémákhoz és átlátod a bonyolult informatikai rendszereket.
Előnyöd lehet, ha
  • Folyamat felmérési, tervezési tapasztalatod van;
  • Lekérdező nyelveket (pl. SQL) ismersz, használatál;
  • Riportokkal kapcsolatos fejlesztési tapasztalatod van;
  • Alkalmazáskapcsolati ismereteid vannak (WS, Queuing, Service Bus);
  • Agilis projekttapasztalatod van;
  • Pénzintézeti projekttapasztalatod van.
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod!

Megpályázom

techPeople