ORACLE FEJLESZTŐ, PROJEKTMUNKA...

ORACLE FEJLESZTŐ, PROJEKTMUNKA (E-AR07) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
ORACLE FEJLESZTŐ, PROJEKTMUNKA (E-AR07)

Feladatok:
  • A kiválasztott jelölt részt vesz banki ügyfelünk Oracle alapú rendszereinek tervezésében, fejlesztésében és a fejlesztések tesztelésében.

IT szakmai követelmények:
  • Programozási nyelv: Oracle SQL - PL/SQL programozás, optimalizálás
  • Adatbázis ismeretek: Oracle
  • Operációs rendszer ismeretek: Windows, Unix
Előny továbbá:
  • Adatbázis üzemeltetési ismeretek
  • Adatmodellező eszközök ismerete
  • Java komponensek, szolgáltatások ismerete, illetve fejlesztési tapasztalat
  • Linux szerver gyakorlati szintű üzemeltetési tapasztalat
  • Banki tapasztalat

Elvárt tapasztalatok:
  • Legalább 2 éves Oracle fejlesztési területen eltöltött tapasztalat
  • Angol legalább olvasási nyelvismeret
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit nyújtunk:
  • Kiváló irodai környezet, barátságos, bizalom alapú, nyugodt légkör
  • Laptop
  • Csapatépítők, közös bulik

Fizetés: versenyképes jövedelem, alkalmazotti vagy alvállalkozói jogviszony, 6 hónapos megbízás
Munkavégzés helye, ideje: napi 8 óra
Kezdés: azonnal
Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +36.30.730.2549

Megpályázom

techPeople