Hálózati szakértő

Hálózati szakértő állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
karrier

Megbízók egy dinamikusan fejlődő, informatikai fejlesztésekkel foglalkozó vállalat. Jelenleg Hálózati szakértőt keresünk a részükre, aki egy újonnan létrehozott pozícióban, egy személyben lesz felelős a cégen belüli hálózati fejlesztésekért és üzemeltetésért.

Feladatok:

  • Zöldmezős projekt hálózat oldali fejlesztése, tervezése, felépítése majd támogatása,
  • Hálózati architektúra tervezése, fejlesztése üzemeltetési tevékenységekben való aktív részvétel,
  • A rendszerek elérhetőségének és működésének biztosítása a vállalt SLA-nak megfelelően,
  • Rendszerek megfelelő működésének napi ellenőrzése és optimalizációja és folyamatos fejlesztése,
  • Hibakeresés, hibajavítás,
  • Kapcsolattartás a társterületekkel,
  • Aktív részvétel az új megoldások és folyamatok bevezetésében,
  • Csapatmunka elősegítése és támogatása,
  • Fejlesztő csapat támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 3 éves nagyvállalati környezetben, magas rendelkezésre állású rendszerek hálózati üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Felhő alapú hálózati infrastruktúra tervezésében szerezett tapasztalat,
  • CISCO (L3) és vagy F5 tapasztalat,
  • Konténerizációban szerzett tapasztalatot előnyként értékeljük.

Egyéb információ:

  • Dinamikusan fejlődő gyártó cég,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Támogató munkakörnyezet, dinamikus csapat,
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások.