Informatikai rendszerelemző (R...

Informatikai rendszerelemző (Referenciaszám: PJ6168) állás Székesfehérvár, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
pannonjob

székesfehérvári partnerünk megbízásából keressük az alábbi kollégát:

Informatikai rendszerelemző

Megbízónk az alábbiakat kínálja:
- Versenyképes bérezés, cafeteria
- Kiváló karrierépítési lehetőség
- Színes, változatos munkavégzés Európa országaiban
- Szakmai fejlődés mentorok segítségével

Milyen feladatokra számíthat?
- QTS (Quality Testing System) bevezetése az európai lokációknak
- Napi szinten a rendszer működésének támogatása
- Rendszer tesztelése a helyi csapatokkal
- Tanácsadás a lokációknak a QTS kritikus pontjairól
- Operátorok oktatása a QTS használatáról

- Adatszolgáltatás a menedzsment felé
- Közreműködés a belső felhasználók, harmadik fél között

Partnerünk elvárásai:
- Magabiztos angol kommunikáció szóban és írásban
- Nyitott személyiség
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Tapasztalat SQL szerver 2014-ben (kezdő, középhaladó szint)
- Nagyfokú utazási hajlandóság

Előnyt jelent:
- Jira, Jira Service Desk és Atlassian Confluence szoftverek ismerete
- Helpdesk környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Székesfehérváron, valamint az európai lokációkban

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.