LEAN MÉRNÖK / LEAN ENGINEER (P...

LEAN MÉRNÖK / LEAN ENGINEER (PNY-4713) állás Csongrád Megye, Dél-Alföldi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
LEAN MÉRNÖK / LEAN ENGINEER (PNY-4713)

Feladatok:
  • A gyártási folyamatok nyomon követése és optimalizálása;
  • Gyártósorok hatékonyságának elemzése és javító intézkedések vezetése;
  • Munkakörnyezet lean szempontú fejlesztése;
  • 5S menedzsment koordinálása a gyártási területekkel összhangban;
  • SMED projektek vezetése és megvalósítása;
  • Layout tervezés támogatása, optimalizálási lehetőségek feltárása;
  • Folyamatos fejlesztési projektek vezetése;
  • Területi szakmai oktatások elvégzése, képzési anyag összeállítása, új dolgozók lean szempontú szakmai támogatása.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Legalább 2 év szakmai/mérnöki, ideális esetben Lean mérnöki tapasztalat;
  • Projektvezetési tapasztalat, rendszerszemlélet;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • SAP és Six Sigma ismerete előny.

Juttatások:
  • Cafeteria, bónusz;
  • BEJÁRÁSI vagy ALBÉRLET támogatás.

Munkavégzés helye: Szeged

Megpályázom

techPeople