ELEMZŐ, TESZTELŐ (E-AS02)

ELEMZŐ, TESZTELŐ (E-AS02) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy Európai munkaerő közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Európa egyik legjelentősebb szoftvercége, egy nemzetközi hálózat része. Helyi disztribútorként informatikai megoldásokat nyújtanak az iparág különböző szektorainak banki, és egészségügyi területén. Számukra keresünk a következő területre szakembert:

Főbb feladatok, munkák:
  • A szoftverrel kapcsolatos igények specifikálása
  • Az új funkció(k) tesztelése
  • Smoke teszt a release kiadásakor
  • Üzleti terület támogatása (adott esetben üzleti igény definiálása)
  • Automata teszt elkészítése
  • Termékkel kapcsolatos javítási irányok meghatározása
  • Termékbevezetés során hitelbírálati folyamatok testre szabása, tesztelése

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szoftver tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Banki tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete legalább írásban
  • Csapatmunkára való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hitelezési területen szerzett tapasztalat
  • Teszt módszer ismeret
  • BPMN 2.0 ismeret
  • Automatizált teszt ismeret
  • Programozási ismeret (Java)
  • UML ismeret

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások
  • Stabilitás

Kezdés: ASAP,
Fizetés: megegyezés szerint, alkalmazotti jogviszony, általános munkarend
Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja Word formátumú magyar/angol önéletrajzát az oldalon.
További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549os számot!

Megpályázom

techPeople