ADATBÁZIS FEJLESZTŐ (E-I25)

ADATBÁZIS FEJLESZTŐ (E-I25) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójának a leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Feladatok
  • Oracle SQL, PL/SQL fejlesztés
  • Adatbázis integráció ill. integrált adatbázis alkalmazásonkénti feldarabolása
  • Migrációk tervezése, tesztelése, végrehajtása
  • Adatmodellezés, reviewozás
  • Modellezési konvenciók kialakítása
  • További fejlesztőcsapatok támogatása

Elvárások
  • Felsőfokú vagy szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Tapasztalat nagyméretű adatbázisokkal, komplex adatmodellekkel
  • Magas szintű Oracle SQL ismeret
  • Alapszintű Oracle PL/SQL ismeret
  • Alapszintű Oracle adatbázis adminisztrációs ismeret

Előny:
  • Német nyelvtudás
  • Clearcase verziókövető ismerete
  • PowerDesigner Data Architect tapasztalt
  • Unix/Linux ismerete
  • Shell programozási ismeretek

Amit kínálunk:
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, napi 8 óra rugalmas munkaidőben,
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Megpályázom

techPeople