ÉPÍTÉSVEZETŐ (Budapest és vonz...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
ÉPÍTÉSVEZETŐ (Budapest és vonzáskörzete) állás Budapest És Vonzáskörzete, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

ÉPÍTÉSVEZETŐ (Budapest és vonzáskörzete)

MSTOKNBV-0213

Megbízónk épületgépészeti rendszerek teljes körű kivitelezésével foglalkozó 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás.
Megrendelési állományunk növekedése miatt munkatársakat keresünk az alábbi munkakör betöltésére:

ÉPÍTÉSVEZETŐ
(Budapest és vonzáskörzete)

Feladatok:
  • Kivitelezés helyszíni irányítása: teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen
  • Időütemtervek elkészítése, követése, határidők betartatása
  • Folyamatos együttműködés a projektvezetőkkel, alvállalkozókkal, megbízókkal és a logisztikával
  • Részvétel a műszaki átadásokon

Elvárások:
  • Építőipari technikusi, vagy építész, építőmérnöki végzettség
  • Min. 2 év generál építésvezetői tapasztalat
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Előny:
  • Nagyobb kivitelezői munkákban szerzett gépészeti tapasztalat
  • Épületgépész technikusi vagy épületgépész mérnöki végzettség

Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő jövedelmi lehetőség
  • Korszerű eszközök, szoftverek (Ipad, PlanGrid, Ford gépkocsik, …)
  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Változatos, sokrétű projektek – szakmai kihívások
  • Teljesítményorientált vállalati kultúra
  • Fiatalos, barátságos légkör
  • Karrierépítés, belső szakmai és személyes képzések
  • Munkahelyi ebéd mind az irodában mind az építkezéseken egyaránt biztosított a munkatársaink számára
  • Mobilitás (telefon, notebook, gk., utazási bérletek, illetve térítés)
  • Fejlett üzleti struktúra, multi elemekkel

Bérezés: Megállapodás szerint

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését magyar nyelvű önéletrajzát küldje el részünkre!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu