TERÜLETI KÉPVISELŐ (ÉPÍTŐIPAR)

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
TERÜLETI KÉPVISELŐ (ÉPÍTŐIPAR) állás Országos, Észak-Alföldi Régió Magyarország

MSTTERUL-0213

1957-ben, egy új-zélandi újító, üzletember és egyben a vállalat alapítója kifejlesztette a világ első kőzúzalékbevonatú acél tetőfedő termékét.
A következő öt évtizedben ezt a koncepciót fejlesztették a legkorszerűbb technológiákkal, és ez a vállalat gyors terjeszkedéséhez vezetett.
Ma már négy gyártóüzemük van négy különböző kontinensen, európai központ pedig Magyarországon található.

Magyarországi gyártóüzem 2009 óta gyártja az európai piacra a tetőket. Jelenleg a KERESKEDŐI csapat bővítésére keresünk új munkatársat TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióba.

Feladatok:

  • Meglévő partnerek (kereskedők és kivitelezők) látogatása, tájékoztatásuk az aktuális információkról, fejlesztésekről, változásokról; marketing anyagok ellenőrzése, pótlása, cseréje,
  • Új partnerek keresése,
  • Projektek gondozása, tervtől a megvalósításig: tervezőkkel, generálkivitelezőkkel kapcsolatfelvétel, segítségnyújtás, anyagszükséglet számítás,
  • A termékkel kapcsolatos konferenciákon való részvétel: bemutatók készítése és előadása tervezőknek és kivitelezőknek,
  • Rendszeres piackutatás, konkurenciák figyelemmel kísérése,
  • Piaci információk összegyűjtése, elemzése: javaslattétel az eladások növelésére, a termékfejlesztésre, felmerült problémák megoldására,
  • Építész tervek, illetve kivitelezői felmérés alapján anyagszükséglet számítás, árajánlat készítés,
  • A termékkel kapcsolatos kiállításokon való aktív részvétel, segítségnyújtás a stand kialakításában,
  • A partnerek által feltöltött garancialevelek ellenőrzése, jóváhagyása,
  • A cég adminisztrációs rendszerének (SalesForce) aktív használata: jelentések készítése a napi aktivitásról, partner adatbázis karbantartása, projektek és potenciális végfelhasználók aktivitásának nyomon követése.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki / közgazdasági végzettség,
  • Legalább 3 – 4 év tapasztalat építőipari anyagok értékesítésében,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Építőipari szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • Szóbeli és írásbeli szakmai kommunikáció egyaránt előfordulhat a külföldi kollégákkal a hozzá tartozó feladatokkal kapcsolatosan.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai tapasztalat megszerzése,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Családias munkahelyi légkör,
  • Remek főnökök és kollégák,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Versenyképes juttatások,
  • Várpalotai lakosoknak céges busz,
  • Munka-magánélet egyensúly maximálisan biztosítva.

Munkavégzés helye:

  • Békés megye
  • Csongrád megye
  • Hajdú-Bihar megye
  • Heves megye
  • Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Nógrád megye
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • EGYÉB: Diákmunka

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu