Folyamatfejlesztő

Folyamatfejlesztő állás Tokod, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
INNOVATIV AUS TRADITION
A Kienle + Spiess Csoport a prés- és nyomásos öntészeti technológiák területén több mint 75 éves múltra tekint vissza. A legkorszerűbb gyártási technológiák mentén világszerte kínálunk energiahatékony részegységeket villanymotorokba és generátorokba. Több mint 1.200 munkatársunk nevéhez köthetők innovatív termékeink, műszaki megoldásaink és szolgáltatásunk.

www.kienle-spiess.com

Európában piacvezető multinacionális cég munkatársakat keres!

Gyárunk villamos gépipari termékeket gyártó nemzetközi vállalatcsoport gyorsan fejlődő tagja. Munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

(teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel)

Feladatok:

  • üzemrészek folyamatainak fejlesztése
  • termelési folyamatok elemzése, fejlesztési lehetőségek azonosítása
  • fejlesztési projektek vezetése, támogatása
  • a végrehajtás összehangolása és a LEAN módszerek alkalmazása
  • LEAN és 5S tevékenységek koordinálása, végrehajtása és oktatása
  • időfelvételek készítése ciklusidők felülvizsgálatához
  • a gyártás és a támogató területek közötti együttműködés fejlesztése (támogató részlegek, valamint gyártók és/vagy beszállítók)
  • hibaelemzések tervezése

Követelmények:

  • minimum középfokú műszaki végzettség ÉS legalább 2 év tapasztalat folyamatfejlesztő vagy folyamatmérnök pozícióban
  • kommunikációs szintű, aktív angol és/vagy német nyelvismeret
  • LEAN és SixSigmaeszközök ismerete
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • gyártóterületen szerzett tapasztalat
  • kreatív, nyitott, pro-aktív személyiség
  • analitikus és folyamatszemléletű gondolkodás
  • kiváló kommunikációs készség
  • önállóan és csapatban történő munkavégzés

Előny:

  • felsőfokú műszaki végzettség (mechatronika / elektrotechnika / gégészmérnök)
  • tárgyalóképes, aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • statisztikai szoftver (Minitab) ismerete
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Tokod

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát a betölteni kívánt munkakör megjelölésével juttassa el a megpályázom gombra kattintva, vagy az alábbi elérhetőségre:

Kienle+ SpiessHungary Kft.
2531 Tokod, Kossuth Lajos út 130.

Hatékony szervezetünk állandóan bővül, így olyan kiváló munkatársakat keresünk, akik képesek proaktívan gondolkodni, önállóan dolgozni.