Berendezéskezelő - Járműszerel...

Berendezéskezelő - Járműszerelde (GYDM13429) állás Győr 9027, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Berendezéskezelő - Járműszerelde

Pályázat

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Tiszta, modern gyár? Minőségi munkaeszközök? Önjáró padló? Monitor minden munkaállomáson? Tervezhető munkabeosztás? IGEN! Ez az Audi Hungaria Járműgyára. Mert nekünk fontos, hogy prémium termékeinkhez méltó környezetben, folyamatosan fejlődő, világszínvonalú gyárban dolgozhassanak kollégáink.

Következo feladatok várnak Önre

  • A berendezések folytonos rendelkezésre állásának biztosítása
  • A működés közben felmerülő problémák analizálása és megoldása
  • Adatbank kezelése
  • Berendezések optimalizálása
  • Együttműködés a karbantartó munkatársakkal

Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú műszaki (technikusi) végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalata van
  • Alapfokú német nyelvismeret előnyt jelent
  • Fanuc (KUKA, ABB) robot kezelői ismeretekkel rendelkezik
  • Többműszakos munkarendet válllal

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat