IT BESZERZŐ (OM)

IT BESZERZŐ (OM) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
  • Beszállítók versenyeztetése, IT területhez kapcsolódóan HW, SW, megoldás és szolgáltatás kategóriákban tenderek és ajánlatkérések lebonyolítása;
  • Beszerzési stratégia kialakítása, potenciális beszállítók felkutatása, szállítók értékelése;
  • A vállalat számára legelőnyösebb szerződéses feltételek elérése, ártárgyalások vezetése;
  • Adminisztratív, döntés-előkészítési feladatok ellátása, beszerzés-releváns reklamációk kezelése;
  • Belső ügyfelekkel történő aktív együttműködés, szakmai támogatás

Elvárások:
  • Szakirányú főiskolai/egyetemi diploma (műszaki és/vagy gazdasági)
  • Legalább 2-3 év releváns beszerzői tapasztalat, piaci szegmens ismerete
  • Precizitás, önállóság, megbízhatóság, gyors munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktív attitűd
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Csapatmunkára való alkalmasság
Előny:
  • Projektmenedzsment tapasztalat, projekt beszerzői gyakorlat
  • SAP MM rendszer ismerete
Amit kínálunk:
  • dinamikus vállalat stabil háttérrel
  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • versenyképes fizetés és juttatások
  • csapatmunka egy energikus csapatban
  • rugalmas, adminisztratív munkarend
Kezdés: Azonnal
Munkavégzés helye: Budapest

Megpályázom

techPeople