Gyakornok - Présszerszámok gyá...

Gyakornok - Présszerszámok gyártásának projektmenedzsmentje (GYPM13052) állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Gyakornok – Présszerszámok gyártásának projektmenedzsmentje

Pályázat

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A szerszámgyár három fő területe közül az egyik alappillér a szerszámgyártás, ahol a lemezalakítás sokszor 50-60 tonnát meghaladó tömegű szerszámait tervezik és gyártják. Projektvezetőink mellé keressünk új gyakornokunkat.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következo feladatok várnak Önre

    A projetkvezetők munkájának segítése

  • kimutatások előkészítésében, pl. heti jelentések, költségjelentések,
  • kiszállítások szervezésében, pl. szerszámok, alkatrészek,
  • jegyzőkönyvek írásában,
  • dokumentációk (leírások) készítésében,
  • ütemtervek ellenőrzésében
  • beszerzés támogatásában
  • Gyakornokunk számára adott a lehetőség a kapcsolódó területek megismerésére, mint pl. módszertervezés, szerszámtervezés, mechanikus megmunkálás, szerszámkészítés.

Ön az ideális jelölt, ha

  • BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök, járműmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon, és nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
  • Legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltését vállalni tudja
  • Legalább heti 3 munkanapot el tud tölteni cégünknél
  • Középfokú a német nyelvtudása írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office: Word, Excel, PowerPoint; SAP ismeret előny)
  • Önálló és precíz munkavégzésre képes
  • Nyitott, dinamikus személyiség

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.
Pályázat