MUNKAHELYI MÉRNÖKÖK

MUNKAHELYI MÉRNÖKÖK állás Szeged, Szolnok, Kecskemét
Swietelsky

A SWIETELSKY Magyarország Kft.

keres felvételre

Magasépítési projektek kivitelezéséhez

MUNKAHELYI MÉRNÖKÖKET
3 különálló projektirodájába
(Szegedre, Szolnokra és Kecskemétre)

Feladatok

  • Az alvállalkozói versenyeztetéshez szükséges tender dokumentáció összeállítása és megküldése alvállalkozók részére
  • Az ajánlatadáshoz szükséges műszaki megoldások pontosítása, alternatív lehetőségek mérlegelése
  • Alternatív műszaki ajánlatkérések
  • Árajánlatok begyűjtése kiértékelése és továbbítása a projektvezetők felé
  • Az alvállalkozói szerződések és mellékleteinek összeállítása
  • Költségvetések, költségkalkulációk készítése
  • Mennyiségi felmérések készítése, anyagok kigyűjtése, agyagok megrendelése, nyilvántartások vezetése
  • Az építésvezetők munkájának támogatása
  • Az építkezés helyszínén általános műszaki adminisztráció elvégzése
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, szerződés szerinti munkavégzés betartatása

A pozíció betöltéséhez tartozó elvárások

  • Építész- vagy építőmérnök (szerkezetépítő szakirány) végzettség
  • 2 év magasépítés területén szerzett tapasztalat
  • MS Office magas szintű felhasználói ismerete
  • Angol és/vagy német középfokú aktív nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Megbízhatóság, precizitás, mobilitás, terhelhetőség

Kezdés várható időpontja

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

Szegedi projektiroda, szolnoki projektiroda, kecskeméti projektiroda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes magyar nyelvű önéletrajzát „Munkahelyi mérnök (Kelet-Magyarország)” jeligére várjuk a megpályázom gombra kattintva.