MŰVEZETŐK

MŰVEZETŐK állás Szeged, Szolnok, Kecskemét
Swietelsky

A SWIETELSKY Magyarország Kft.

keres felvételre

Magasépítési projektek kivitelezéséhez

MŰVEZETŐKET
3 különálló projektirodájába
(Szegedre, Szolnokra és Kecskemétre)

Feladatok:

  • Alvállalkozók munkájának minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Építésvezető munkájának segítése
  • Tervek ellenőrzése, projekt organizáció kivitelezésében való részvétel, építési munkák irányítása
  • Elvégzendő munkák kijelölése a fizikai dolgozóknak, annak ellenőrzése és számon kérése
  • Beszállított anyag átvétele
  • Biztonsági és egészségvédelmi terv betartatása

Elvárások:

  • Minimum magasépítő technikusi végzettség
  • Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kezdés várható időpontja:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

Szegedi projektiroda, szolnoki projektiroda, kecskeméti projektiroda

Az önéletrajzokat a megpályázom gombra kattintva kérjük elküldeni az alábbi jeligével: „Művezető (Kelet-Magyarország)”.