ÉPÍTÉSVEZETŐK

ÉPÍTÉSVEZETŐK állás Szeged, Szolnok, Kecskemét
Swietelsky

A SWIETELSKY Magyarország Kft.

keres felvételre

Magasépítési projektek kivitelezéséhez

ÉPÍTÉSVEZETŐKET
3 különálló projektirodájába
(Szegedre, Szolnokra és Kecskemétre)

Feladatok:

  • Magasépítési Generál kivitelezési feladatok munkahelyi vezetése,
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, gazdaságosságra, határidőre, minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre,
  • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása,
  • Építtetői oldallal történő kapcsolattartás,
  • Költségszámítások és árkalkulációk készítése kiviteli tervek alapján,
  • Alvállalkozói pályáztatások lebonyolítása,
  • Szerződéskötés előkészítése,
  • Pótmunka elszámolások végrehajtása,
  • Utókalkulációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki (szerkezetépítő szakirány) végzettség,
  • FMV A és MüE I. jogosultság magasépítési területen,
  • Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat,
  • 3 év generál építésvezetői gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Megbízható, precíz munkavégzés,
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség

Kezdés várható időpontja:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

Szegedi projektiroda, szolnoki projektiroda, kecskeméti projektiroda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes, magyar nyelvű önéletrajzát „Építésvezető (Kelet-Magyarország)”.jeligére várjuk a megpályázom gombra kattintva.