C# FEJLESZTŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
C# FEJLESZTŐ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTONBFD-0131

Mebízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat. Stabil hátterű, rugalmas intézményünk IT szervezetébe keresünk munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A cég szerverein futó alkalmazások fejlesztése és karbantartása
  • POS terminálok programozása
  • Dokumentáció írása az elkészített programokról
  • Együttműködés a rendszerszervezőkkel és a tesztelőkkel

Elvárások:
  • Microsoft Visual Studio alapos ismerete
  • C# programozási nyelven szerzett 2 év tapasztalat
  • .NET Compact Framework ismerete
  • MSSQL adatbázis ismerete
  • WinForms és WPF ismerete
  • SVN használata
  • Hibakezelő (JIRA) használata
  • Jól átgondolt, tiszta és optimálisan futó kód írása
  • Gina és agilis módszertan ismerete

Előny:
  • C++ programozási nyelv ismerete
  • MQTT, SSL használatában való jártasság
  • Bankkártya programozásában szerzett tapasztalatok
  • Fejlesztői módszertanok ismerete

Amit kínálunk:
  • Előrelépési lehetőségek
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Modern iroda és inspiráló környezet
  • Pénzügyi startup megvalósításában való részvétel lehetősége
  • Notebook, mobiltelefon

Ideális jelölt:
  • Lojális
  • Agilis, proaktív személyiség
  • Önálló és csapatmunkára képes
Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével szíveskedjen elküldeni!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu