JUNOR SALES MUNKATÁRS

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
JUNOR SALES MUNKATÁRS állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTSALES-0112

Saját csapatunk erősítéséhez keresünk maximum 1-2 éves szakmai tapaszlattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba:

Könnyen és szívesen kommunikálsz más emberekkel?

Legalább erős társalgási szinten beszélsz angolul?

Érdekel a HR világa, szívesen látnál bele?

Rugalmas, gyors gondolkodású, vidám embernek tartod magad?

Amennyiben igen, ez a lehetőség Neked szól, jelentkezz rá!

Nem várunk el értékesítési tapasztalatot, de nem baj, ha rendelkezel már ezzel is.

Arra viszont szükség van, hogy tudj hosszabb távra előre tervezni (hetek / hónapok), képes legyél célokat kitűzni és megvalósítani,

legyen benned versenyszellem, és kitartás.

Képes és hajlandó legyél eleinte telefonon, e-mail-ben, később néha személyesen cégek képviselőivel beszélni - hisz ez lesz a fő feladatod.

Megtanítunk mindenre, lelkesedést, pozitív hozzáállást azonban nem tudunk adni, azt hozni kell magaddal!

A feladataid lesznek:

Eleinte meg kell tanulnod a kiválasztás alapjait, az interjúztatást

A pontos, precíz adminisztráció vezetését

Aztán beleláthatsz üzleti tárgyalásokba

Később Neked kell új ügyfeleket felkeresned telefonon, majd ajánlatokat küldeni nekik

Ezeket nyomon kell követni, és majd szerződéseket kötni velük.

Később lehetnek személyes tárgyalásaid is, amikor már a fentieket alaposan begyakoroltad.

Csapatunk hosszú évek óta sikeresen működik, évről évre nagyobb teljesítményt elérve.

A Te munkád abban fogja támogatni a csapatot, hogy tovább tudjuk növekedni, szóval nem megmenteni kell!

Ismert és elismert cég vagyunk a piacon, így hamar válhatsz sikeressé, ebben biztos lehetsz.

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Bártfai utca 15-17.

Ha ezt keresed, jelentkezz magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzoddal a www.bap.hu oldalon keresztül!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu