MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTMUSZA-0112

Ügyfelünk egy építőipari gyártó cég kereskedelmi divíziója Budapesten. Családias csoportjukba keresünk

MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓT.

Feladatok:

  • Értékesítési tevékenység szakmai támogatása
  • Műszaki tanácsadás telefonos hot-line vonalon és e-mailen
  • Tervezők, projektek, generálkivitelezők látogatása, szakmai, tervezési kérdésekben tanácsadás
  • Területi képviselők szakmai támogatása építési helyszíneken
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel
  • Kiadványok szakmai szerkesztése, ellenőrzése
  • Honlap műszaki tartalmának frissítése
  • ÉMI minősítésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése, a folyamatos minőségbiztosításban való aktív közreműködés
  • Műszaki dokumentumok folyamatos karbantartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Alapos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, magas fokú munkabírás
  • Angol nyelv ismerete
  • Műszaki beállítottság
  • Határozott, agilis személyiség, problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és elemzési készség, stratégiai gondolkodás

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Építőiparban szerzett elméleti és gyakorlati ismeretek
  • Szakirányú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai - lehetőleg fényképes - önéletrajzával pályázza meg a pozíciót!
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő

Pozíciószint:

  • Beosztott

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu