TREASURY-BACK OFFICE ELEMZŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
TREASURY-BACK OFFICE ELEMZŐ állás Székesfehérvár, Közép-Dunántúli Régió Magyarország

MSTOTREA-0112

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • magvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Megbízónk székesfehérvári telephelyére keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • Napi bankügyletek kezelése, egyeztetése
  • Nemzetközi ügyletek pénzügyi feldolgozása, nyomonkövetése
  • Derivatív ügyletekhez kapcsolódó elszámolásokban, egyeztetésekben való közreműködés
  • Pénzügyi döntések támogatása riportokkal, előrejelzéssel
  • Kapcsolattartás a genfi és pittsburgh-i cég Treasury központokkal
Elvárások:
  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Magabiztos nyelvtudás angol nyelven
  • Affinitás Excel használatához
  • Rendszerszemlélet
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Erkölcsi bizonyítvány megléte, amelynek beszerzését a vállalat intézi
Előnyök:
  • Szakirányú gazdasági/pénzügyi végzettség
Amit a cég kínál:
  • Kiváló juttatási csomag (13. havi fizetés, karácsonyi juttatás, éves bonusz, cafeteria, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Szakmai képzések és fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli munkakör, valamint kiváló karrierépítési lehetőség multinacionális környezetben
  • Fiatal, dinamikus csapat
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Jelentkezéshez küldje el fényképes, frissített önéletrajzát!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu