HASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ (HAJ...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
HASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ (HAJDÚ-BIHAR MEGYE) állás Debrecen, Észak-Alföldi Régió Magyarország

HASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ (HAJDÚ-BIHAR MEGYE)

MSTHASZO-0112

Imádja a járműveket?
És ért is hozzájuk?
Mindig is sikeres volt az értékesítés területén?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól, jelentkezzen rá!

Ügyfelünk egy külföldi tulajdonban lévő cégcsoport tagja, a saját területükön évek óta sikeresen működnek a magyar piacon.
Bővülő csapatukba keresünk most értékesítőt az alábbi pozícióba:

HASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?
  • Néhány éves termék értékesítésben - B2B területen- szerzett tapasztalat, és eredmények
  • A járművek alapos ismerete, műszaki affinitás
  • Jó megjelenés és jó kommunikációs készség
  • Eredményorientált személyiség

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Havi targetek alapján haszongépjárművek értékesítése a B2B szegmens számára
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció pontos vezetése, elszámolások készítése
  • Rendszeres ügyfél látogatások

Mit ajánl a Cég?
  • Versenyképes jutalékrendszer, autó és alapbér tartozik a pozícióhoz.

Elsősorban Hajdú-Bihar megyei lakhellyel rendelkezők jelentkezését várjuk, vagy elvárt a költözési hajlandóság a pozíció betöltéséhez.

A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye, Debrecen

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu