SENIOR INFORMATIKAI MÉRNÖK

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
SENIOR INFORMATIKAI MÉRNÖK állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTINFOR-0111

Szívesen vezet informatikai projekteket?

Nem szeret minden nap a gép előtt ülni, mozgalmasabb munkakörre vágyik?

Szeret ügyfelekkel kommunikálni?

Rendelkezik szakirányú végzettséggel?

Van több éves tapasztalata is?

Angolul is legalább társalgási szinten beszél?

Ha igen, akkor jelentkezzen!

Megbízónk informatikai és infokommunikációs szolgáltatásokkal foglalkozó cég Budapesten. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Önre?

  • A vállalat ügyfeleinél informatikai eszközök, hálózatok üzemeltetése

  • Informatikai hálózatok tervezése, kapcsolattartás a beszállítókkal, disztribútorokkal

  • Informatikai projektek kivitelezése, berendezések telepítése, konfigurálása

  • A megvalósított rendszerek dokumentációja, üzemeltetési szakaszban a változások követése

  • Pre-sales tevékenység, ügyfelek igényeinek felmérése, műszaki megoldások kidolgozása és prezentálása

  • Informatikai projektek projekt menedzsmentje

Milyen elvárásoknak kell megfelelni?

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 5 év tapasztalat

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Magas szintű technológiai ismeretek szerver, storage, SAN területen

  • Virtualizációs technológiák és szoftverek (VMware, Hyper-V) ismerete

  • Mentési és archiválási technológiák ismerete

  • Windows Server és Exchange ismerete

  • Önállóság, precíz munkavégzés, hosszabb távú stratégiai gondolkodás

  • Ügyfélorientáltság, kiemelkedő kapcsolatteremtő képesség, konfliktuskezelési képesség

  • Terhelhetőség, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség, pozitív életszemlélet, nyitott személyiség

  • Angol nyelv tárgyalási - min. középfokú - szintű szóbeli és írásbeli ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Előny, ha rendelkezik...

  • hálózati technológiák, protokollok ismeretével

  • korszerű security technológiák ismeretével

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Mit ajánl Önnek a cég?

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer+ céges telefon + laptop + autó biztosítása

  • Kiemelkedő munkakörülmények, tervszerű munkavégzés, állandó továbbképzések, fejlődési lehetőség, dinamikus, összeszokott, tapasztalt csapat várja az új munkatársat!

Amennyiben felkeltett érdeklődését a pozíció, kérem részletes, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu