Takarmánykeverő üzemvezető

Takarmánykeverő üzemvezető állás Pálháza (Pápa Vonzáskörzete), Észak-Magyarországi Régió Magyarország

Vállalat: Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft.

Közvetlen felettes: Termelési vezető

Terület: Takarmány ágazat

Munkavégzés helye: Pálháza (Pápa vonzáskörzete)

Munkakör célja

A keverő üzem működésének minőségorientált és költséghatékony irányítása.

Felelősségi körök

  • szervezi, irányítja és ellenőrzi az üzem munkáját (összesen 10 fő)
  • biztosítja a folyamatos munkavégzés személyi és tárgyi feltételeit, a minőségi termék-előállítást, az előállítás nyomon követhetőségét,
  • gondoskodik a technológiai berendezések, gépek megfelelő állapotáról, javításokról, karbantartásokról,
  • részt vesz a beruházások tervezésében, kivitelezésében.
  • gyártási folyamatok specifikálása /fejlesztése

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • felsőfokú végzettség (agrár- vagy gépészmérnöki diploma)
  • min. 3 év szakmai tapasztalat (takarmányipari, malomipari, esetleg élelmiszeripari vállalatnál),
  • legalább 2 éves termelés vezetői, üzemirányítói tapasztalat
  • vállalatirányítási (SAP), minőségbiztosítási rendszer ismeret előnyt jelent.
  • angol nyelvismeret előnyt jelent, de nem feltétel
  • Magas szintű koordinációs és kommunikációs készség
  • Önálló, alapos és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság és autonómia
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások