WINDOWS RENDSZERGAZDA

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
WINDOWS RENDSZERGAZDA állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTOWIND-0111

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, hatékony, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat, - a hazai piacon.

Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményük IT szervezetébe keresünk munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

Az alábbi üzemeltetési területeken számítunk tapasztalatodra:
  •  Microsoft alapú virtualizációs szerver infrastruktúra üzemeltetése és karbantartása
  • Fizikai és virtuális Windows szerverek üzemeltetése és karbantartása
  • Windows alapú szerverszolgáltatások napi üzemeltetése és karbantartása
  • MS alapú vírus- és végpontvédelmi szoftverrendszer üzemeltetése
  • Rendszermentések ellenőrzése, visszatöltési feladatok ellátása
  • Felhasználói eszközök (notebook, PC, telefon, tablet) konfigurálása, kezelése és az eszközmozgások pontos dokumentálása
  • Irodai és távoli felhasználók IT támogatása
Az alábbi jártasságodra lesz szükség a feladatok elvégzéséhez:
  •  Microsoft Windows 2012 R2 és MS Active Directory szolgáltatások rendszergazdai szintű ismerete 2-3 éves operatív tapasztalattal
  •  Microsoft Exchange szerver rendszergazdai szintű ismerete 2-3 éves operatív tapasztalattal
  •  Microsoft Hyper-V failover clusterek ismerete és üzemeltetési tapasztalat
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • Windows kliensek rendszergazdai szintű ismerete és felhasználó support tapasztalat
  • Nyomtatók napi üzemeltetésében szerzett jártasság
  • Rendszer szemlélet, megbízhatóság, önállóság
  • Angol nyelvtudás írásban és szakmai anyagok megértése
  • Erkölcsi bizonyítvány
Nagy előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
  • Banki, vagy nagy rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett többéves tapasztalatod van
  • Végpont védelmi szoftver konfigurációjában és üzemeltetésében szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Microsoft SQL szerver 2012 adminisztrációs tapasztalatod van
  • HP szerverekkel kapcsolatos hardver ismeretekkel bírsz
  • Veeam szoftver használatát ismered
  • Android operációs rendszert és mobileszközöket készség szinten kezeled
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kérjük fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod, rövid motivációs levél (projekt referenciák) kíséretében, bruttó fizetési igény megjelölésével elküldeni.

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu