PROJEKT MÉRNÖK

PROJEKT MÉRNÖK állás Kaposvár, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

KAPOS ATLAS GÉPGYÁR KFT.

PROJEKT MÉRNÖKÖT

keres Kaposvárra.

Feladatok:

  • árajánlatok készítésének koordinálása és benyújtása a vevők részére
  • elnyert projekt esetén belső ütemterv készítése a vevői mérföldkövek figyelembevételével, teljesülés nyomon követése, betartatása
  • projekt team irányítása
  • projektbevezetés alatt műszaki kérdésekben egyeztetés a vevővel
  • projekt és gyártási dokumentációk, utasítások készítése, módosítása a projekt bevezetési státuszában
  • termék gyártásához szükséges készülék-konstrukciók specifikálása, belső vagy külső konstruktőrrel történő folyamatos egyeztetése
  • próbagyártásokban való részvétel
  • projektbevezetés alatt felmerülő problémák menedzselése
  • termék bemintázásában való részvétel

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • költséghatékony gondolkodás
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • csapatmunkában való részvétel
  • MS Outlook, Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • angol és/vagy német nyelv minimum középfokú ismerete

Előny:

  • Solid Edge ismerete
  • SAP ismerete
  • Process Flowchart, FMEA, Control Plan ismerete
  • Termo vágás, hegesztés, forgácsolás, felületkezelés technológiák ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Juttatások:

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria juttatás
  • teljesítményfüggő prémium rendszer
  • vidéki dolgozóknak bejárási támogatás

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével a karrier@kaposatlas.hu email címre kérjük küldeni. A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük!